Uygulamalar

Genellikle yapısal peyzaj düzenlemelerinde kullanılan beton elemanlarının satışını yapan firmamız aynı zamanda satışı yapılan bu ürünlerin taahhüdünü de sağlamaktadır. Kamu ve özel sektöre hizmet vermekle birlikte inşaat sektöründe önde gelen firmaların projelerinde hem üretimimiz olan prefabrik beton ürünlerinin kullanıldığı yapısal peyzaj hem de bitkisel peyzaj hizmetlerini sunmaktayız.

Projelerinizin, çevre düzenleme ve peyzaj ihtiyaçları dahilinde, her türlü gereksiniminizi karşılayabilecek olan firmamız, uzman ekiplerimiz ve üretim gücümüzle sizlere estetik, kaliteli ve ekonomik çözümler sunar. Gerek üretim bandımızda bulunan beton parke taşlar, duvar blok elemanları ve çeşitli yapısal peyzaj ögeleriyle birlikte, bitkisel peyzaj alanında da uzun yıllardan beridir sektörde bulunmaktayız. Mevcut peyzaj projelerinizin uygulama tahhüdünü verdiğimiz gibi, bünyemizde bulunan peyzaj mimarı arkadaşlarımız sayesinde sizlerin değerli projelerinizin niteliğini arttıracak projelendirme hizmeti de vermekteyiz.

Üretim bandımızı hem yerel hem uluslararası gelişmeleri takip ederek her daim güncel tutmaya çalışıyoruz. Kırma blok ve beton parke taşlar ile ilgili gelişmeleri yakından takip eden ar-ge bölümümüz sizlere daha iyi hizmetler sunabilmemiz adına mesai harcamaktadır. Üretimimiz TSE standartlarının zorunlu kıldığı bütün gereklilikleri sağlamaktadır.

Kalite ile emeği harmanlayarak sunmuş olduğumuz çözümlerle yanınızdayız...


 

Cim Taşı Uygulaması
Begonit Taş Uygulaması
Set Blok Çiçeklik Uygulaması
Küp Taşı Uygulaması
Uygulama
Begonit Uygulaması
Genel Uygulama
Parke Taşlar
Otopark Uygulaması
Set Blok
Bahçe Çiçeklik Uygulamasi
Bahçe Kare Taş Uygulamasi
Basamak ve Kare Taş Uygulamasi
Kare Taş Uygulamamiz

ÜCRETSİZ KEŞİF

Daha iyi sonuç almak için Ekibimiz ücretsiz keşif sağlıyor.

ÜRÜN KATOLUĞU

2020 yılı taş kataloğumuzu buradan indirebilirsiniz...

KALİTELİ İŞÇİLİK

Kaliteli İşçilik ve Uzman Kadromuz ile hizmetinizdeyiz..

UYGUN FİYAT

Uygun fiyat ve Hizmet Garantisi ile kaliteli ürünler.

Whatsapp Yapı Tasarım Wp