Hakkımızda

2001 yılında istanbul ümraniye'de peyzaj sektöründe taahüt firması olarak faaliyete başlayan yapı tasarım, 2007 yılından itibaren Sancaktepe yenidoğan'da prefabrik beton mamulleri üretimi fabrikasını kurmuştur. Fabrikamız günlük 1200 m2/ gün beton parke taş veya 8000 ad/gün bordür üretim kapasitesindedir. 70'in üzerinde farklı ürün yelpazesiyle prefabrik beton mamülleri arzı ve hiizmeti vermektedir.
 
Üretim tesisimiz 2.000 m2 kapalı ve 10.000 m2 açık alan üzerine kurulmuştur. 2011 yılı yapımı beton parke taş ve beton yapısal blok makinesi ve bunu 18 m3/saat ile desteleyen beton santrali ile yıl boyunca üretimine devam etmektedir.
 
Genellikle yapısal peyzaj düzenlemelerinde kullanılan beton mamüllerin satışını yapan firmamız aynı zamanda satışı yapılan bu ürünlerin taahüdünü de sağlamaktadır. Ağırlıklı olarak özel sektöre hizmet vermekle beraber inşaat sektöründe tanınan firmaların projelerinde hem üretimimiz olan prefabrik beton ürünlerinin kullanıldığı yapısal peyzaj hem de bitkisel peyzaj hizmetlerini sunmaktayız. 
 
Şirket olarak piyasanın ihtiyaç duyduğu değişik formlardaki ürünleri en yüksek kalitede üretmeyi ve bunlara yönelik taahüt hizmetleri sağlamayı ana hedef belirleyen firmamız, faaliyet gösterdiği alanda her daim gelişim içersindedir.
 
Kalitenin sürekli yenilik gerektirdiğinin farkında olan Yapı Tasarım, müşterilerimiz için kendini geliştirmeye ve her zaman yenilikçi modern teknolojinin şartlarına uyum sağlayarak ürün çeşitliliğini arttırmayı hedeflemektedir. 

ÜCRETSİZ KEŞİF

Daha iyi sonuç almak için Ekibimiz ücretsiz keşif sağlıyor.

ÜRÜN KATOLUĞU

2020 yılı taş kataloğumuzu buradan indirebilirsiniz...

KALİTELİ İŞÇİLİK

Kaliteli İşçilik ve Uzman Kadromuz ile hizmetinizdeyiz..

UYGUN FİYAT

Uygun fiyat ve Hizmet Garantisi ile kaliteli ürünler.

Whatsapp Yapı Tasarım Wp